preloader

Aurafix, TSD Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş. markasıdır.

2002 yılından itibaren perakende sektörü içerisinde aktif bir şekilde rol alarak, 2004 yılında edindiği tecrübeler ile Aurafix markası oluşturulmuş ve 2007 senesinde ise uluslararası organizasyonda yer almak adına TSD Sağlık Ürünleri A.Ş. kurulmuştur. Aurafix insana değer üreten, her yaştaki insanın aktif bir hayat sürdürmesini hedefleyen, insanların hayat standartlarını yükseltmeye yönelik ürünler ile sektörüne yön veren ve yenilikçi bakış açısı sayesinde kendini de geliştirmeye devam eden bir markadır. 
Hedefimiz daima, iş ortaklarımızla birlikte değer üreterek, müşterilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır. Teknolojiye olan bağlılığımız, kaliteli hizmet politikalarımız ve ileri seviye ürünlerimizle birlikte global bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Bugün dünyanın dört bir yanında temsilcilerimiz ve iş ortaklarımız bulunmaktadır. 
Aurafix, geleceğini planlayan modern yapıya sahip bir markadır. Teknolojiden aldığı ilham ve imkanları kullanarak, uzman kadrosu ve bilgi birikimi sayesinde geliştirdiği çalışmalarla hep bir adım önde ilerlemektedir. Ortopedik hazır ürünler, ortez, protez, liposuction ve rehabilitasyon ürünleri alanlarında başarısını dünya standartlarında ki belgeleriyle (ISO 13485 ve ISO 9001) kanıtlamıştır. 
Sizlerin ihtiyaç ve talepleriniz üzerine kurulu olan ve bugünkü başarımızı elde etmemizi sağlayan ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz. Kadrosunun büyük çoğunluğu kadınlardan oluşan ekibimiz sayesinde her zaman daha iyisini hak eden siz müşterilerimize hizmet edebilmek için ürünlerimizi daima iyileştirmeye devam edeceğiz.


Yasamdaki desteginiz Aurafix