preloader

Aurafix, TSD Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş. markasıdır.

2002 yilindan bu yana ortopedik hazir ürünler, ortez, protez ve rehabilitasyon ürünleri konusunda uzmanlasan firmamiz bu konuda edinmis oldugu bilgi birikimini toptan satis ve pazarlama alanina tasimak amaciyla 2007 yilinda TSD Saglik Ürünlerini kurarak kendi markasi Aurafix ile ortopedik ürünlerin üretimine baslamis ve kisa sürede kalitesi ile bilinir hale gelmistir.

Küçük bir atölye ile baslayan TSD Saglik Ürünleri, kaliteye verdigi önem, temiz isçilik, üstün hizmet anlayisi, insana ve teknolojiye yönelik yatirimlariyla giderek kendini gelistirmis ve büyümüstür. Bugün genis makine parkuruyla faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamiz iç piyasada lider markalardan bir tanesi olmanin yani sira 30 ülkeye ihracat yapmakta ve hem Türkiye hem de dünyada taninan global bir marka olma hedefine hizla ilerlemektedir.

Üretim kadrosu ve ar-ge dahil tüm departmanlar bu hedefe ilerleme yolunda sektördeki yenilikleri yakindan takip ederek özel ihtiyaçlara farkli çözümler için sürekli gelisim halinde ve sektörde hep bir adim önde olma çabasindadir.

Sizlerin ihtiyaç ve talepleriniz üzerine kurulu olan ve bugünkü basarimizi elde etmemizi saglayan ilkelerimizden ödün vermeden çalismaya devam etmekteyiz. Her zaman daha iyisini hak eden siz müsterilerimize hizmet edebilmek için ürünlerimizi daima iyilestirmeye devam edecegiz.

Yasamdaki desteginiz Aurafix